Arabulucu Avukat Ercan Öztürk
 
   Talep Butonu
Şirketlere Hukuki Müşavirlik Hizmeti
Hizmet Anlayışı Ve Çalışma Yöntemi
Arabuluculuk Hizmetlerimiz
 
 

Hizmet Anlayışı Ve Çalışma Yöntemi


Hukuk Büromuzda, kurum içi ve müvekkillerle olan ilişkilerde ‘profesyonellik ve kalite ‘ilkesini esas alır. Her biri alanında ihtisaslaşmış, deneyimli hukukçu kadrosu, takım anlayışı içinde, müvekkillerin ihtiyaçları doğrultusunda hukuki danışmanlık hizmeti vermekle birlikte dava ve icra takiplerini de eksiksiz ve özverili bir şekilde yerine getirmektedir.

Ofisimiz aynı zamanda sözleşmeler hukukunda iddialı olmakla birlikte, değişik firmalara sözleşme düzenlenmesi veya düzenlenen sözleşmelerin hukuki anlamda incelenmesi aşamasında hizmetler vermektedir.

Hukuk Büromuz, hizmetlerini sistematik ve geciktirmeksizin yerine getirmekte, problemlerin çözümü için müvekkiller ile istişare halinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hukuki riskleri en aza indirmek ve/veya hukuki sorunları en kısa sürede çözümlemek için çalışmanın her aşamasında müvekkile bilgi verilmesi, temel prensibimizdir. Müvekkillerle kesintisiz bir iletişim içinde, yapılan tüm işlemler en kısa sürede kendilerine bilgi notu veya aylık raporlar şeklinde iletilmektedir.

Hukuk Büromuz verilen hizmetler kapsamında gerekli görüldüğü ölçüde akademik uzmanların da görüşü alınmaktadır.

Ofis personelimiz; belirtilen hukuki hizmetleri, Türkçe ve Bulgarca dillerinde yerine getirebilmektedir.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Harita

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (533) 519 5226
info@avukatercanozturk.com
Osmaniye Mah. Kireçocağı Yolu Sok. Anıtsaray Apt.A Blok No1 D8 Bakırköy
İstanbul Türkiye