Arabulucu Avukat Ercan Öztürk
 

Hakkımızda


Av. Ercan ÖZTÜRK, 1984 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Bulgaristan’da tamamlamış olup, 2002-2006 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2006 yılında İstanbul Barosuna kabul edilmiştir. Lisans eğitimi boyunca teorik bilginin pratiğe aktarılması amacıyla İstanbul’da bulunan farklı hukuk bürolarında Aile Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında çalışmış, yöneticilik yapmış, bu süreçte Aile Hukuku, Is Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışarak kendini yetiştirmiş ve 2011 yılında kendi bürosunu kurmuştur.

 Sayın ÖZTÜRK hukuk bürolarında çalıştığı dönemlerde; Banka ve Finans Kuruluşlarının Konut Kredi Alacakları, Araç Kredi Alacakları, Kredi Kartı alacağı, Tüketici Kredi alacakları ve Leasing’e konu yasal takibe düşmüş dosya alacaklarının tahsili işlemleri ile birlikte ilgili firmaların ödenmeyen alacaklarının takibi ve tahsili konusunda bilfiil üst düzey yönetici olarak değişik bürolarda çalışmıştır.

Sayın ÖZTÜRK değişik hukuk bürolarında çalışarak yukarıda belirtmiş olduğumuz alanlarda kendini yetiştirmiş ve 2011 yılında kendi hukuk bürosunu kurmuştur. Kendi Hukuk Bürosunda faaliyete geçtiği 2011 yılından bu yana büromuz bünyesinde;

•Hedef Otomotiv Tic. Ve San. A.Ş.

•Vega Oto Kiralama Turz. İnş. Tic. Ve San. A.Ş.

•Hedef Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

•İnviso Destek Hizmetleri A.Ş.

•Ves Oto Tamir Bakım Tic. Ltd. Şti.

•Tramer Doğal Taş Mad. Ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

•Afs Bıçak ve Kalıp San. Dış Tic. Ltd. Şti.

•Sel Ambalaj Ofset Baskı Kutu San. Tic. Ltd. Şti.

•Pan-Şov Panayır Eğlence ve Gösteri Mer. Hiz. Turz. Ltd. Şti.

•Ses Turizm Hizmetleri ve Yatçılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

•Seven Servis Taşımacılık Turizm Tic. Ltd. Şti.

•Bebe Artı Tekstil İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.

•Mis Cix Tekstil İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

•Bayramoğlu Mermer Granit İnş. Mob. Bilgisayar. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

gibi firmalara hukuki müşavirlik vermektedir.

Yine Büromuz bünyesinde şirketlere hukuki müşavirlik hizmeti vermekle birlikte şahıs (bireysel ) dosyaları ile ilgili hukuk, ceza ve icra iflas hukuku alanında gerekli hukuki çalışmalar yapılmakta hizmetler verilmektedir.

Hukuk Büromuz, Türkiye’ de İstanbul ağırlıklı olmak üzere çeşitli şehirlerde firmalara hizmet veren, yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatları oluşturduğu bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuz, müvekkillerinin karşılaşabilecekleri hukuki sorunları, entegre hizmet anlayışıyla çözüme kavuşturma hedefi ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak iş hacmi ve personel sayısı artarak faaliyetine devam etmektedir.

Hukuk büromuz, avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Büromuz, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta, müvekkillerinde onayı alınarak işlemler yapılmaktadır. 

Hukuk Büromuzun bünyesinde  profesyonel ekip çalışması ile değişik sektörlerde ticari faaliyette bulunan firmalara hukuki anlamda danışmanlık vermekle birlikte bireysel müvekkil anlamında da hukuki danışmanlıklar vermektedir.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Harita

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (533) 519 5226
info@avukatercanozturk.com
Osmaniye Mah. Kireçocağı Yolu Sok. Anıtsaray Apt.A Blok No1 D8 Bakırköy
İstanbul Türkiye